B2B

Chci oslovit firmy

Chcete oslovit firmy se svojí nabídkou produktů nebo služeb? Hledáte nové obchodní partnery nebo jen chcete provést průzkum trhu? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, tak jste tady správně. My to uděláme co nejefektivnějším způsobem za vás. Zabýváme se totiž e-mail marketingem, který právě mezi nejefektivnější kanály on-line marketingu patří.

Jak to funguje?

Je to velmi jednoduché. Stačí nám sdělit vaše požadavky a cíle, na které se chcete zaměřit. Může se jednat o daný obor, případně místo, kde daná firma vykonává svoji činnost (např. všechny restaurace v Praze, vinařství na jižní Moravě nebo společnosti, zabývající se IT). My je na základě toho oslovíme. Následné reporty a zhodnocení výsledků kampaně jsou samozřejmostí.

Dokážete oslovit i zahraniční firmy?

Ano, jsme schopni oslovit firmy ze Slovenska, Polska, Rakouska, Německa, ale i z jiných zemí.

Dorazí skutečně všechny e-maily?

Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a díky tomu máme maximální možnou doručitelnost. Používáme systémy, které jsou schopny zabránit negativním efektům. Proto se nemusíte bát, že váš e-mail skončí ve spamu.

Je to legální?

Legislativa, týkající se e-mailingu, prošla v posledních letech mnoha úpravami. Dělat kvalitní e-mailing, který by byl v souladu s pravidly, není úplně jednoduché. Ale díky našim zkušenostem to zvládneme. Samozřejmě se vždy snažíme každou kampaň maximálně přizpůsobit jak přání zákazníka, tak legislativě.

Nabídka B2B služeb

Zde je pro představu shrnuta nabídka služeb. Ceny jsou individuální.

Oslovení českých firem

  • možnost zaměření se na obor a oblast, kde firma sídlí

Oslovení zahraničních firem

  • možnost zaměření se na obor a oblast v zahraničí, kde firma sídlí
  • jsme schopni oslovit firmy ze Slovenska, Polska, Rakouska, Německa, atd.

Vytvoření reklamního e-mailu

  • sepsání textů a vytvoření grafiky
  • možnost překladů pro rozesílání e-mailů do zahraničí


Máte zájem o naše služby?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.