SEO optimalizace

Aneb co to je a jak to u nás funguje

Jedná se o optimalizaci pro webové vyhledávače. Tato služba začíná vstupní konzultací a volbou vhodné strategie, která zahrnuje analýzu klíčových slov a tvorbu hodnotného obsahu. Součástí je i budování zpětných odkazů. Váš úspěch je pro nás prioritou číslo jedna.

Jednotlivé fáze SEO optimalizace

Naše SEO je rozděleno do tří fází:

Konzultace

Každý projekt je individuální. Proto celý proces začíná konzultací, kde si ujasníme všechny možnosti, cíle a cenu za služby.

SEO analýza

Provedeme analýzu současného stavu. Zjistíme, jak si váš web stojí ve vyhledávačích, provedeme analýzu klíčových slov a navrhneme vhodnou strategii.

Kontrola

Na základě vytvořené strategie budeme provádět průběžné kontroly a úpravy vašeho webu. Díky tomu přivedeme na váš web více potenciálních zákazníků.

Co všechno můžeme řešit

Výpis jednotlivých služeb. Ceny jsou individuální.

Analýza klíčových slov

  • Je to první krok každé správné SEO analýzy. Vybereme pro vás ta nejvhodnější klíčová slova dle hledanosti, konkurence a výnosnosti. Následně poslouží jako podklad pro optimalizaci webu a jeho obsahu.

Linkbuilding

  • Linkbuilding nebo-li budování zpětných odkazů je dlouhodobá činnost, při které se snažíme zajistit maximum zajímavých zpětných odkazů z různých zdrojů. Kvalitní zpětné odkazy mají za následek růst pozic některých klíčových slov ve vyhledávačích a tím i vyšší návštěvnost.

Tvorba minisites

  • Jedná se o jednoduchou, přehlednou a hlavně zajímavou webovou stránku, která má za účel směrovat její návštěvníky na váš hlavní web. Díky minisites získají uživatelé povědomí o vašem produktu či službě. Kvalitní minisites můžou být velmi dobrým pomocníkem při vašem podnikání.

Copywriting

  • Kvalitní texty dokážou zaujmout a návštěvníka proměnit v zákazníka. Také za ně získáte plusové body u vyhledávačů, což se promítne v návštěvnosti webu samotného.

Překlady do cizích jazyků

  • Nabízíme i možnost překladatelských služeb. Jsme tak schopni oslovit i zahraniční klienty. Překlady lze využít od analýzy klíčových slov pro zahraniční trh až po copywriting.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.